Więcej o nas …

O portalu


Mieszkanie Plus jest nieustannie rozwijanym portalem z treściami pomagającymi urządzić mieszkanie i dom. Dzięki czytelnej stronie internetowej każdy odwiedzający ją czytelnik jest w stanie bardzo łatwo odszukać rozwiązanie swojego problemu.

Cieszymy się, udaje nam się pomagać z każdym miesiącem coraz większej liczbie osób stojących przed wyzwaniem jakim jest remont i aranżacja.

Naszym celem jako portalu Mieszkanie Plus jest stanie się powszechnym i łatwo dostępnym źródłem praktycznej wiedzy pomagającej rozwiązać problemy przy urządzaniu mieszkania, domu oraz otoczenia.

Kontakt


Napisz do nas maila

Nasz adres: dmc.medium[[email protected]łpka]gmail.com
odpisujemy w mniej niż 24h.

Redakcja


Antoni Wiśniewski
Cześć! Jestem jednym z redaktorów strony Mieszkanie Plus. Aktualnie łączę dwie pasje – projektowanie wnętrz i szukanie odpowiedzi na trudne pytania. Obecnie mieszkam w Łodzi, ale moim rodzinnym miastem są Katowice. Rocznik 1988. Jeśli chcesz możesz mnie obserwować na Facebooku, Twitterze, Medium. Zapraszam również do odwiedzin mojej strony www.

Wpisy gościnne


Napisałeś świetny artykuł, który porusza tematykę urządzania wnętrz lub jest z nią powiązany? To świetnie! Chętnie opublikujemy go w naszym serwisie. Nie mamy problemu z umieszczeniem twojego podpisu oraz informacji o tym, gdzie można znaleźć więcej szczegółów związanych z tekstem. Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailem – dane kontaktowe znajdziesz nieco wyżej na tej stronie.

Informacje prasowe


Gorąco zachęcamy do wysyłania notatek i informacji prasowych na adres: dmc.medium+informajceprasowe[[email protected]łpka]gmail.com