Więcej o nas …

O portalu


Mieszkanie Plus jest nieustannie rozwijanym portalem z treściami pomagającymi urządzić mieszkanie i dom. Dzięki czytelnej stronie internetowej każdy odwiedzający ją czytelnik jest w stanie bardzo łatwo odszukać rozwiązanie swojego problemu.

Cieszymy się, udaje nam się pomagać z każdym miesiącem coraz większej liczbie osób stojących przed wyzwaniem jakim jest remont i aranżacja.

Naszym celem jako portalu Mieszkanie Plus jest stanie się powszechnym i łatwo dostępnym źródłem praktycznej wiedzy pomagającej rozwiązać problemy przy urządzaniu mieszkania, domu oraz otoczenia.

Więcej o nas ... mieszkanie plus logo dark crop 2024

Kontakt


Więcej o nas ... 2020 09 09 163217 2024

Napisz do nas maila

Nasz adres: dmc.medium[m@łpka]gmail.com
odpisujemy w mniej niż 24h.

Redakcja


Więcej o nas ... antoni wisniewski 2024

Antoni Wiśniewski
Cześć! Jestem jednym z redaktorów strony Mieszkanie Plus. Aktualnie łączę dwie pasje – projektowanie wnętrz i szukanie odpowiedzi na trudne pytania. Obecnie mieszkam w Łodzi, ale moim rodzinnym miastem są Katowice. Rocznik 1988. Jeśli chcesz możesz mnie obserwować na Facebooku, Twitterze, Medium. Zapraszam również do odwiedzin mojej strony www.

Wpisy gościnne


Więcej o nas ... wpisy goscine 2024

Napisałeś świetny artykuł, który porusza tematykę urządzania wnętrz lub jest z nią powiązany? To świetnie! Chętnie opublikujemy go w naszym serwisie. Nie mamy problemu z umieszczeniem twojego podpisu oraz informacji o tym, gdzie można znaleźć więcej szczegółów związanych z tekstem. Skontaktuj się z nami przez formularz lub mailem – dane kontaktowe znajdziesz nieco wyżej na tej stronie.

Informacje prasowe


Gorąco zachęcamy do wysyłania notatek i informacji prasowych na adres: dmc.medium+informajceprasowe[m@łpka]gmail.com